PODIJELI

Odigrano je posljednje 22. kolo BH Telecom Talent i Super lige koje se igra u sedam starosnih kategorija.

Prvaci po kategorijama, U-8, Talent liga, UŠS Bambino ( Konjic ), U-8, Super liga, AF Mostar SG, U-10, Talent liga, SA Mali Most, Mostar, U-10, Super liga, ŠF National, Mostar, U-12, Talent liga, MNK Pionir ( Jablanica ), U-12 – Super liga, MNK Pionir , U-14, Futsal liga, FK Blagaj .

Talent liga, U – 8, rezultati,

Konačna tabela:

1. UŠS Bambino 12 11 0 1 67:9 33
2. MNK Pionir 12 10 1 1 55:16 31
3. SA Dragons 12 7 1 4 33:20 19 ( – 3 )
4. ŠF National 12 6 0 6 31:31 18
5. USŠ Sport Talent 12 3 3 6 18:33 9 ( – 3 )
6. SD Donja Mahala 12 1 1 10 6:43 4
7. AF Mostar SG 12 0 2 10 8:65 2

Lista strijelaca:

30 – Anel Zatega ( UŠS Bambino ),
20 – Amer Balić ) MNK Pionir ),
14 – Ali Drljević ( SA Dragona ),
12 – Faris Mehić ( ŠF National )
11 – Imel Bajramović ( MNK Pionir ),
10 – Inel Zatega ( UŠS Bambino ),
7 – Kan Nkišić, Armin Čomaga ( UŠS Bambino ) …

Super liga, U 8, rezultati, SD Donja Mahala – ŠN Kočerin 8:1, USŠ Sport Talent – AF Mostar SG 1:1M MNK Pionir – UŠS Fortuna 3:1.

Tabela:

1. AF Mostar SG 14 12 1 1 76:21 37
2. FK Blagaj 14 10 2 2 74:27 32
3. MNK Pionir 14 10 1 3 68:29 31
4. UŠS Fortuna 14 7 2 5 48:35 23
5. SD Donja Mahala 14 4 1 9 42:90 13
6. UŠS Bambino 14 2 2 10 32:64 8
7. SF National 14 2 2 10 37:79 8
8. SA Dragons 14 3 1 10 31:56 7 ( – 3 )

Lista strijelaca:

31 – Dženan Čilić ( MNK Pionir ),
26 – Eman Dedić ( UŠS Lider ),
20 – Zinedin Hindić ( MNK Pionir ),
19 – Hamza Dedić ( UŠS Lider ),
18 – Hamed Marić ( UŠS Fortuna ),
17 – Mak Plosko, Mahir Fajić ( SD Donja Mahala )..

Talent liga, U – 10, FK Blagaj – UŠS Bambino 8:0, MNK Pionir – UŠS Fortuna 6:1.

Tabela:

1. SA Mali Most 18 16 0 2 89:29 48
2. UŠS Bambino 18 14 0 4 71:29 42
3. USŠ Sport Talent 18 13 1 4 69:39 37 ( – 3 )
4. MNK Pionor 18 10 1 7 57:36 31
5. UŠS Fortuna 18 7 1 10 76:53 25
6. SA Dragons 18 8 1 9 63:52 22 ( – 3 )
7. AF Mostar SG 18 7 1 10 48:73 22
8. SD Donja Mahala 18 4 1 13 34:65 13
9. UŠS Lider 18 3 1 14 30:84 10
10. ŠN Kočerin 18 3 1 14 30:99 7 ( – 3 )

Lista strijelaca:

27 – Denis Čuljak ( FK Blagaj ),
22 – Arman Rebac ( AF Mostar SG ),
20 – Emre Bečić ( MNK Pionir ),
17 – Alan Pajević ( SD Donja Mahala ), Harun Tojaga ( FK Blagaj ),
16 – Miralem Vila ( MNK Pionir )…

Super liga, U – 10, MNK Pionir – UŠS Fortuna 1:3, SD Donja Mahala – ŠN Kočerin 7:1,
USŠ Sport Talent – AF Mostar SG 1:1.

Tabela:

1. ŠF National 14 13 0 1 86:17 39
2. FK Blagaj 14 11 0 3 54:34 33
3. MNK Pionir 14 10 1 3 54:34 31
4. AF Mostar SG 14 56 2 6 45:58 20
5. UŠS Bambino 14 5 2 7 50:51 17
6. SA Mali Most 14 3 2 9 33:73 10
7. SA Dragons 14 2 1 11 23:69 7
8. SD Donja Mahala 14 2 0 12 19:56 6

Lista strijelaca:

25 – Ivan Miletić ( SA Mali Most ),
20 – Gabrijel Perković ( MNK Pionir ),
19 – Omar Kurtović ( SA Dragons ),
18 – Armin Ćorić ( FC Mostar SG ),
17 – Mirza Puce ( FK Blagaj ),
15 – Dino Obradović ( UŠS Bambino ) ..

Talent liga , U – 12, FK Blagaj – UŠS Bambino 9:2, ŠF National – SA Mali Most 12:1.

Tabela:

1. MNK Pionir 8 6 0 2 35:20 18
2. UŠS Lider 8 5 1 2 39:16 16
3. UŠS Bambino 8 4 0 4 27:27 12
4. SD Donja Mahala 8 3 1 4 36:34 10
5. ŠN Koćerin8 1 0 7 17:54 0 ( – 3 )

Lista strijelaca,

28 – Amar Peco ( FK Blagaj ),
27 – Nirmel Škaljić ( ŠF National ),
16 – Emin Rahimić ( ŠF Ntional ),
14 – Nidal Škaljić ( ŠF National ),
12 – Maid Berić ( MNK Pionir ), Amir Puce ( FK Blagaj ),
11 – Ali Halilović, Nedim Hebibović ( UŠS Bambino ), Sebastijan Ivelja ( SA Mali Most )..

Super liga, U – 12, SD Donja Mahala – ŠN Kočerin 6:3.

Tabela:

1. MNK Pionir 8 6 0 2 35:20 18
2. UŠS Lider 8 5 1 2 39:16 16
3. UŠS Bambino 14 4 0 4 27:27 12
4. SD Donja Mahala 8 3 1 4 36:34 10
5. ŠN Kočerin 8 1 0 7 17:54 0 ( – 3 )

Lista strijelaca:

20 – Emsel Šehić ( SD Donja Mahala ),
13 – Berin Đedović ( UŠS Bambino ), Mirza Huskić ( MNK Pionir ),
9 – Amer Sihirlić ( MNK Pionir ) …

Futsal liga, U – 14, ŠN Kočerin – MNK Futsal 4:6, ŠMN Herceg Sport – MNK Futsal 7:9, FK Blagaj – UŠS Bambino 8:0 .

Tabela:

1. FK Blagaj 14 14 0 0 91:20 42
2. MNK Futsal 14 12 0 2 81:42 36
3. AF Mostar SG 14 10 0 4 67:30 30
4. ŠN Kočerin 14 7 0 7 75:69 18 ( – 3 )
5. ŠMN Herceg Sport 14 6 0 8 55:76 18
6. UŠS Bambino 14 5 0 9 27:51 15
7. ŠF Lupi 14 0 2 12 4:34 2
8. SD Donja Mahala 14 0 2 12 10:70 2

Lista strijelaca:

43 gola, Franjo Vučić ( MNK Futsal ),
42 – Tarik Šikalo ( FK Blagaj ),
31 – Hrvoje Sabljić ( ŠN Kočerin ) …

Spisak najbolji nagrađenih pojedinaca po kategorijama,

U – 8 , Talent liga, Najbolji golman – Kenan Krhan ( SA Dragons ), najbolji strijelac- Anel Zatega ( UŠS Bambino ), najbolji igrač – Anel Zatega ( UŠS Bambino ) .

U – 8, Super liga, golman – Faris Ćolić ( UŠS Fortuna ), strijelac – Dženan Čilić ( MNK Pionir ), igrač – Zinedin Hindić ( MNK Pionir ) .

U – 10, Talent liga, golman – Enis Salčin ( FK Blagaj ), strijelac – Danis Čuljak ( FK Blagaj ), igrač – Arman Rebac ( AF Mostar SG ) .

U – 10, Super liga, golman – Ibrahim Zahirović ( UŠS Bambino ), strijelac – Ivan Miletić
( SA Mali Most ), igrač – Harun Agović ( SA Mali Most ) .

U 12 – Talent liga, golman – Tarik Tikveša ( ŠF National ), strijelac – Amar Peco ( FK Blagaj ), igrač – Nirmel Škaljić ( ŠF National ) .

U 12 – Super liga, golman – Ahmed Redžić ( UŠS Lider ), strijelac – Emsel Šehić ( SD Donja Mahala ), igrač – Amer Sihirlić ( MNK Pionir ) .

U 14 – Futsal liga, golman – Edis Subašić ( FK Blagaj ), strijelac – Franjo Vučić ( MNK Futsal ), igrač – Tarik Šikalo ( FK Blagaj ) .

Završnica Liga prvaka, polufinale, Malonogometni stadion Mladost, Bugojno, 02. juni.

U – 8, ŠN Univerzalac – MNK Pionir Jablanica, NK Sport Prevent – UŠS Bambino Konjic,
U – 10, NK Sport Prevent – FK Blagaj, ŠN Univerzalac – AF Mostar SG,
U – 12, NK Sport Prevent – FK Blagaj, AN Vrbas – ŠF National Mostar,
U – 14, NK Sport Prevent – MNK Futsal Ljubuški, HNK Sloga – FK Blagaj.

(Ismet Nimanović/Sportske.bA)

PODIJELI