PODIJELI

Trener Partizana Savo Milošević koji je osporavan od strane navijača, ipak je uspio spasiti sezonu za crno – bijele. Bez obzira na lošu sezonu u Super ligi, Partizan je večeras osvojio Kup Srbije, i to najslađom pobjedom – nad Crvenom zvezdom na stadionu Rajko Mitić. Meč je okončan rezultatom 1:0 u korist Partizana.

Jedini pogodak postignut je u 14. minuti. Pantić je centirao, a najviši u kaznenom prostoru Zveude bio je Ostojić koji je pogodio za slavlje Grobara. Zvezda je u nastavku mogla do izjednačenja, imali nekoliko sjajnih prilika, međutim mreža Partizana nije se zatresla. Partizan je u nastavku defanzivno igrao odlično, pa Zvezda jednostavno nije uspjela naći put do gola.

Goran Zakarić nije bio u konkurenciji u timu Partizana za finalni susret. Za crno-bijele je ovo četvrtfi trofej zaredom u Kupu Srbije.