Home Fudbal Ino fudbal Pjanić strijelac u trijumfu Juventusa protiv borbene Atalante

Pjanić strijelac u trijumfu Juventusa protiv borbene Atalante

15978834_10209753824974735_1703425833_n

U utakmici osmine finala Kupa Italije Juventus je u uzbudljivoj utakmici savladao Atalantu sa 3:2.

Stara dama je povela u 22. minuti golom Dybale, a prednost je povećao Mandžukić u 34. minuti, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Nastavak duela donosi dosta uzbuđenja. Prvo je Konko u 72. minuti smanjio na 2:1, da bi naš Mralem Pjanić pogodio u 75. minuti iz penala za 3:1. Ipak, tim iz Bergama se nije predavao pa je Latte Lath u 81. minuti smanjio na 3:2 i završnicu meča učinio uzbudljivom.

Međutim, Juventus je do kraja uspio sačuvati prednost i ostvariti plasman među osam najboljih ekipa u Kupu Italije.