PODIJELI

Rezultati, Tuzla: Jedinstvo – Hadžići 29:33, Grude: Grude – Dubica 36:27, Goražde: Goražde – Katarina 29:28, Prijedor: Mira – Jedinstvo ( Brčko ) 34:35, Ljubuški: Izviđać – Ilidža 27:23, Zavidovići: Krivaja – Hrasnica 40:20.

U 14. kolu Grude su zabilježile i 14 pobjedu protiv ekipe Dubice, 36:27, gostujuče pobjede su ostvarile ekipe Hadžića u Tuzli, 29:33 i brčansko Jedinstvo u Prijedoru protiv Mire 34;35.

Domaće pobjede osim Gruda su zabilježile ekipe Goražda protiv Katarine, 29:28, Izviđać naspram Ilidže, 27:23 i Krivaja protiv Hrasnice, 40:20.

12. Hrasnica 14 0 0 14 369:553 0

Parovi, 15. kolo, 09. i 10. mart, Tuzla: Jedinstvo – Grude, Hrasnica: Hrasnica – Dubica,
Hadžići: Hadžići – Goražde, Mostar: Katarina – Izviđać, Ilidža: Ilidža – Mira, Brčko:
Jedinstvo – Krivaja.

Grude – Dubica 36:27 ( 18:15 )

Grude, SD ” Bili Brig ” , gledalaca: 50, sudije: Džemal Čedić i Dino Đerzić oba Sarajevo, delegat: Pero Marić ( Mostar ). Sedmerci: Grude 6 ( 4 ), Dubica 1 ( 1 ), isključenja: Grude, 10 minuta, Dubica 10 minuta.

Grude: Vukliš, Petrović, Marić 6 ( 1 ), Brnada, Čutura 10 ( 3 ), Miloš, Soldo, Nikić 2, Boras , Soldo, K. Mikulić 3, Kasumačić 8, Demić 7, A. Mikulić, Pelivan, Vlašić. .Trener: Kornelija Leko.

Dubica: Vujić,M. Đenadija, Arnautović 2, S. Majkić 1, A. Đenadija 2, Kršić 5, Ilić 11, Pejaković 5, E. Majkić, Grbić, Stojnić 1. Trener: Miljan Miljuš.

Gruđanke i dalje nastavljaju pobjedonosni niz, 14 utakmica, isto toliko pobjeda. Ovaj put na svom parketu su savladale Dubicu, 36:27.
Kod pobjedničke ekipe istakle su se Nikolina Čutura koja je postigla 10 golova, zatim, Lejla Kasumačić 8, Edina Demić 7, Amanda Marić 6, kod gošči se istakla, Jovana Ilić sa 11 postignutih golova.