PODIJELI

Fudbaleri Željezničara upisali su prvi poraz na pripremama u Antaliji. Od sarajevskih Plavih bio je uspješniji Sochi koji je slavio sa 0:1.

Amar Osim je meč započeo uglavnom sa igračima koji nisu u prvom planu zbog čega i ne čudi nešto slabija partija.

Tim sa Grbavice je u uvodnim minutama propustio dvije šanse preko preko Zajmovića i Klepača.

Jedini gol na meču viđen je u 18. minuti. Rodin je napravio penal, a siguran egzekutor je bio Salamatov.

Ruski tim je u nastavku meča bio bolji rival, Fejzić je u nekoliko navrata sjajno intervenisao, a u 71. minuti tresla se i prečka Željinog gola.

Dobru šansu za Želju je u 68. minuti propustio u Zubanović čiji je udarac protivnički golman uspio odbraniti. Nedugo zatim talentovani ofanzivac je zamijenjen zbog povrede.

Za Plave su od prve minute zaigrali Fejzić, Rodin, Stanić, Zilić, Zajmović, Bajić, Zubanović, Dacić, Osmanković, Klepač i Mujezinović. U nastavku su igrali Šehić i Hajdarević.

Osimovi izabranici će posljednji test u Antaliji imati sutra, protivnik je ekipa Oleksandriye.