Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Memiševiću velika čast u Groningenu, Sušić napravio što niko nije

Blog Image

U nedjelju su u okviru holandske Eredivisije snage odmjerili Venlo i Groningen. Susret je završio bez pogodaka (0:0).

Akteri ove utakmice bili su bh. internacionalaci Tino-Sven Sušić i Samir Memišević. Sušić, koji je dolaskom u Holandiju ponovo uhvatio odličnu formu, bio je jedan od najboljih pojedinaca utakmice. Svjedoči tome i podatak sa Whoscoreda, da je naš veznjak u ovom susretu imao pet ključnih dodavanja, što nije napravio niti jedan drugi igrač na utakmici.

Sa druge strane, dobar nastup imao je i Samir Memišević, koji je u ovom susretu po prvi put nosio kapitensku traku u Gorningenu. Memiševiću ugovor sa ovim holandskim klubom ističe na ljeto, a već u januaru mogao bi promijeniti klub kako bi Gorningen barem nešto zaradio za papire našeg stopera.

(N.S./Sportske.ba)

Slični članci