Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Tuzlaci spremni za okršaj sa Beitarom

Blog Image

Odbrojavaju se posljednji sati do velikog meča Crveno – crnih u prvom pretkolu Europa lige. Nakon slovenačkih priprema naš tim je stigao u Zenicu, a uoči sutrašnjeg dvoboja protiv jerusalemskog Beitara na Bilinom polju je održana konferencija za medije.

Obzirom na broj prisutnih medija, za utakmicu vlada veliko interesovanje, a popularnoj sedmoj sili obratili su se Husref Musemić, šef struke Crveno – crnih i kapiten Zajko Zeba.

Musemić je u uvodnim riječima kazao kako je veliki hendikep za ekipu povreda Mehmedagića, nedostatak radne dozvole za Fatića i Lazevskog te povreda koju je prije dva dana zadobio Asim Zec

“Šta da se radi, ima da igraju oni koji su najspremniji. Beitar je nezgodan protivnik i vrlo dobra ekipa. Moramo dati svoj maksimum kako bi ostvarili željeni rezultat” – kazao je Musemić. Kapiten tima Zajko Zeba je također istakao kako on i njegovi saigrači očekuju težak susret ali se nadaju dobrom rezultatu:

“Svjesni smo da nismo u takmičarskoj formi, rezultat od 1:0 za nas bio bi idealan ali moramo se dobro oznojiti na terenu za to” – smatra Zeba.

Na pitanje koliko će biti teško ekipi igrati u terminu od 18 sati obzirom na visoke temperature, Musemić je kazao:

“Nas niko ništa ne pita, da se pitamo sigurno da moji igrači ne bi igrali u tom terminu, ali šta je tu je“. Nakon press konferencije fudbaleri Slobode odradili su i posljednji trening na Bilinom Polju pred sutrašnju utakmicu protiv Beitara koja je na rasporedu od 18 sati.

Slični članci