Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Hajrović na radaru dva španska kluba, mogao bi završiti u Barceloni, sve veći interes i za Gojaka

Blog Image

Pred nama je nikad uzbudljivije ljeto na Maksimiru. Dinamova sjajna sezona i partije njegovih fudbalera nisu ostale nezapažene.

Evropski klubovi su u redu. Prvi pik je Dani Olmo, na radaru su i bh. fudbaleri Amer Gojak i Izet Hajrović. Pominje se Gojakov odlazak u Bundesligu, a navodno bi Hajrović mogao završiti u Španiji. Real Soicedad je jedan od klubova koji je “bacio oko” na Hajrovića. Baskijci imaju iskustva sa bh. igračima, prvenstveno se to odnosi na Kenana Kodru. Pored Sociedada u igri je navodno i klub iz Barcelone, ali ne slavna Barca, nego gradski rival Espanyol.

Španci će biti glavne mušterije ovo ljeto na Maksimiru. Barcelona, Real, Sevilla žele Olma, Sevilla se ranije dovodila i u vezu sa Gojakom.

Jedno je sigurno Dinamo neće za siću puštati svoje kapitalce, a sigurno je da će se svaka ponuda koja dođe dobro izvagati.

Slični članci