Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Cavani se vraća u Italiju i potpisuje za slavni klub

Blog Image

Inter je ponudio trogodišnji ugovor Edinsonu Cavaniju i u prednosti su nad Atletico Madridom, Manchester Unitedom i Newcastle Unitedom, javio je francuski L'Equipe.

Prema navodima Francuza Nerazzurri su Cavaniju ponudili ugovor do juna 2023. godine, a to je veliko iznenađenje s obzirom na to da Cavani ima 33 godine i da će imati 36 kada mu ugovor istekne.

Cavanijev ugovor s PSG-om ističe na kraju sezone, a L'Equipe tvrdi kako je Inter favorit za njegovo dovođenje, prije svega jer je Cavani već igrao u Seriji A za Palermo i Napoli.

Newcastle United garantuje Cavaniju više minuta na terenu, ali Urugvajac želi igrati Ligu prvaka. Manchester United i Atletico Madrid također su ozbiljni kandidati za dovođenje Urugvajca, ali u blagoj prednosti je ekipa sa San Sira.

Slični članci