Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Bivši selektor Jugoslavije otvoreno: Regionalna liga nije u interesu klubova jer neće moći da se bave malverzacijama

Blog Image

Bivši selektor Jugoslavije Milan Živadinović, zagovornik je Regionalne lige, o kojoj se u posljednje vrijeme sve češće govori.

Živadinović smatra da je Regionalna liga jedini spas za fudbal na ovim prostorima, te da klubovi sa ovog područja gube imidž u evropskim okvirima.

“Sve sem formiranja takve lige znači propast za fudbal na ovim prostorima. Pogledajte kakve rezultate postižemo u Evropi, dobijaju nas neki Azerbejdžanci, Avganistanci, ništa više ne značimo u evropskim okvirima”, smatra Živadinović.

On dodaje da klubovi nisu za Regionalnu ligu ne zbog mogućih navijačkih obračuna.

“Očigledno da ljudima koji vode klubove na ovim prostorima nije to u interesu, jer ne bi mogli da tada da se bave malverzacijama sa prodajom igrače i stavljaju pare u svoje džepove”, rekao je za “Kurir” Milan Živadinović.

Slični članci