Odigrane su utakmice 2. Kola Prve futsal lige, grupa Sjever, pobjede su ostvarile ekipw goraždanske Drine protiv Lukavca, 7:2, dok je brčanski Lux zabilježio pobjedu u gostima protiv Lilimua 3:2, nije bilo pobjednika u Gračanici između Kaskade i Banovića 5:5.
Rezultati
Goražde: MNK Drina – MNK Lukavac 7:2 (Kavazović Ajdin 12’ 12’ 34’ Savić 16’ 32’ 34’ Ninković 18'/ Vuković 22’ Smajić 27’)
Gračanica: MNK Kaskada – MNK Banovići 5:5 (Okić 6’ 21’ Nurkić 23’ Avdić 28’ Gazibegović 33’ / Rotić 3’ Mustafić 7’ 9’ Demirović 12’ Mujkić 14’)
Velika Brijesnica: FC Lilium – KMF Lux 2:3 (Hadžić 29’ Klokić 34’ / Hodžić 11’ 30’ Čaušević 13’)
Slobodna ekipa, Odžak
Tabela,
KMF Lux 2 2 0 0 8:3 6
MNK Drina 2 1 1 0 10:5 4
MNK Lukavac 2 1 0 1 9:7 3
MNK Banovići 2 0 2 0 8:8 1
MNK Kaskada 2 0 1 1 6:10 1
FC Lilium 1 0 0 1 2:3 0
MNK Odžak 1 0 0 1 0:7 0
Parovi 3. Kolo, 19. i 20. novembra, Odžak: MNK Odžak -MNK Drina, Lukavac: MNK Lukavac – MNK Kaskada, Banovići: MNK Banovići – FC Lilium, slobodna ekipa KMF Lux
2.kolo Prva futsal liga FBiH, grupa Centar
U grupi Centar, domaće pobjede su ostarile ekipe tešanjski Futsal Team protiv Usore 5:2, i zenički Neimari naspram sastavu Žepče 3:0, a Vitez je slavio u Fojnici protiv istoimenog sastava 8:5.
Rezultati
Tešanj: MNK Futsal Team – MNK Usora 5:2 (Halilović 17’ 21’ Hajdić 19’ Mujkić 25’ Avdušinović 34’ Suvala 5’ Pranjić 7’)
Fojnica: MNK Fojnica – MNK Vitez 5:8 (Mijić 3’ 20’ Ramić 11 ‘ Kadrić 18’ Bunić 26'/ Hodžić 5 ‘ 17 ‘ Mekić 6' 24’ Ribo 18 ‘ 35' Skopljak 29' Sejmenović 31’)
Zenica: MNK Neimari – MNK Žepče 3:0 (Bajrić 18 ‘ Salkić 22' Kozlić 28’)
Slobodna ekipa, FK Futsal Željezničar.
Tabela,
1.MNK Futsal Team 2 2 0 0 9:4 6
2.MNK Neimari 1 1 0 0 3:0 3
3.FK Futsal Željezničar 1 1 0 0 5:3 3
4.MNK Usora 2 1 0 1 8:6 3
5. MNK Vitez 2 1 0 1 11:10 3
6.MNK Žepče 2 0 0 2 2:7 0
7. MNK Fojnica 2 0 0 2 6:14 0
Parovi, 3. kolo, Sarajevo: FK Futsal Željezničar – MNK Fojnica, Vitez: KMF Vitez – MNK Futsal Team, Usora: MNK Usora – MNK Neimari, slobodna ekipa, MNK Žepče
2.kolo, Prva futsal liga FBiH, grupa, Zapad
U gripi Zapad sve tri pobjede gostujučih ekipa, Rudnik je slavio u Jajcu 7:5, Konjodor u Cazinu protiv Buba Mare 5:2 i Mujo Hrnjica u Bužimu 5:3.
Rezultati,
Jajce: NK Jajce – MNK Radnik 2022 5:7 (Rabijić 23 ‘ Nasup 23' Halaba 30’ Ćosić 37 ‘ Filipović 40' Smajić 12' Mešan 14’ Došlić 19 ‘ Tutkur 19' 28’ 34 ‘ 35 ‘)
Cazin: MNK Buba Mara – FK Konjodor 2:5 (S. Ibrišimović 8 ‘ Šahinović 8'/ Begić 34 ‘ 37' Kadić 1’ Dervišević 4 ‘ Ramić 40')
Bužim: Futsal Klub Bužim – MNK Mujo Hrnjica 3:5 ( Baltić 13' 22' Šahinović 40' / Turić 17' 19' 23’ Karajić 28 ‘ Đurić 34’)
Slobodna ekipa, MNK Bihać 1260
Tabela
MNK Mujo Hrnjica 2 2 0 0 12:4 6
FK Konjodor 2 2 0 0 11:5 6
MNK Radnik 2022 2 2 0 0 12:7 6
MNK Buba Mara 1 0 0 1 2:5 0
Futsal klub Bužim 2 0 0 2 5:10 0
NK Jajce 2 0 0 2 8:13 0
MNK Bihać 1260 1 0 0 1 1:7 0
Parovi 3. Kolo, 19. i 20. novembar, Cazin: MNK Bihać 1260 – Futsal klub Bužim, Velika Kladuša: MNK Mujo Hrnjica – NK Jajce, Donji Vakuf: MNK Radnik – MNK Buba Mara, slobodna ekipa, FK Konjodor.
2. kolo Prva futsal liga FBiH grupa Jug
I u grupi Jug gosti su, kao u grupi Zapad pobjedili u gostima, Čapljina protiv Mostarskih Kišs 3:2, Iskra Vrbas u Livnu protiv bivšeg člana elite bh futsak MNK Seljaka 6:4 i livanski Čulin Mlin u Mostaru protiv Rudnika 4:1.
Rezultati
Mostar: MNK Mostarske kiše – MNK Čapljina 2:3 (Ćemalović 35 ‘ 40 ‘/ Putica 14 ‘ Galić 23 ‘ 29 ‘)
Livno: MNK Seljak – MNK Iskra Vrbas 4:6 (Stipić 16’ 29 ‘ 39 ‘ Krišto 23'/ Fuka 7 ‘ Vahid Idrizović 15' 16’ 17 ‘ 25 ‘ 31 ‘)
Mostar: HMNK Rudnik – MNK Čulin Mlin 1:4 ( Vujnović 39 ‘/ Markov 4 ‘ Bandov 4 ‘ Vukoja 10 ‘ Bagarić 11’)
Slobodna ekipa HFC Mostar
Tabela
MNK Iskra Vrbas 2 2 0 0 12:7 6
MNK Čapljina 2 2 0 0 8:3 6
MNK Čulin Mlin 1 1 0 0 4:1 3
MNK Mostarske Kiše 1 0 0 1 2:3 0
HFC Zrinjski 1 0 0 1 3:6 0
HMNK Rudnik 1 0 0 1 1:4 0
MNK Seljak 2 0 0 2 5:11 0
Parovi, 3. Kolo 19. i 20. novembra, Mostar: HFC Zrinjski – MNK Seljek, Donji Vakuf: MNK Iskra Vrbas – MNK Mostarske kiše, Čapljina: MNK Čapljina – HMNK Rudnik, slobodna ekipa, MNK Čulin Mlin
Ismet Nimanović