DVTK Arena u Miškolcu je 24. novembra ponovo bila epicentar bokserske akcije jer je serijal Hell Boxing Kings bio domaćin trećeg rasprodatog događaja zaredom.
Navijači su napunili arenu kako bi svjedočili noći uzbudljivih borbi, vrhunskih talenata i sirove odlučnosti. Od zvijezda u usponu do iskusnih boraca, svaki meč je sa sobom nosio nezaboravne trenutke koji su definirali ovu revolucionarnu boksersku seriju.
Na početku večeri, Denisa Valová iz Češke bila je dominantna u ženskoj lakoj kategoriji. Koristeći svoju agilnost i preciznost, Valová je izvela tehnički nokaut u trećoj rundi protiv Une Kablar, poznatije kao Uki Q, iz Srbije. Sa svojom gimnastičarskom pozadinom, koja se prevodi u jedinstveno kretanje i taktičku izvrsnost, Valová je zapečatila svoju pobjedu nakon tri runde.
U srednjoj kategoriji, Azerbejdžanac Kamran Shakhsuvarly demonstrirao je svoje elitne vještine protiv Rumuna Macinga. Poznat po svojoj tehničkoj vještini, Shakhsuvarly je meč završio razornim udarcem u tijelo, osiguravši nokaut i prolazak u polufinale.
Hrvat Filip Car trijumfovao je u napetoj borbi protiv Azerbejdžanca Ruslan Aslanova. U tri ‘guste’ runde, Car je pokazao otpornost i strategiju što mu je donijelo pobjedu u bodovima.
U mađarskom obračunu, Kruzító Kovács je pružio zapanjujuću predstavu protiv Daniel Asenova iz Bugarske. Poznat po svojoj brzini i taktičkoj svestranosti, Kruzító je pobijedio na bodove nakon izuzetno dinamične borbe, učvrstivši svoj status mađarske bokserske zvijezde u usponu.
View this post on Instagram
Rafael Buza – ‘The Prince’, opravdao je svoj nadimak sa zvjezdanim učinkom u lakoj kategoriji. Devetaestogodišnja senzacija iz Kőszega pobijedila je rumunskog borca Mariana Onuțăa u drugoj rundi, pokazujući svoju prepoznatljivu preciznost i brzinu. Udarcima koji su njegovog protivnika onesposobili za odbranu, Buza je osigurao tehnički nokaut i nastavio svoj meteorski uspon u svijetu boksa.
Mađar Soma Mester savladao je Grka Nikolaosa'The Tank’ Kattisa u napornom okršaju srednje kategorije. Nakon četiri žestoke runde, Mester je izašao kao pobjednik, zahvaljujući svojim snažnim udarcima i nemilosrdnoj energiji. Publika je borbu pratila sa izuzetnom pažnjom.
Poznata mađarska medijska ličnost Bence Istenes zaista je dao sve od sebe u svom debitantskom meču, suočivši se sa bosanskohercegovačkom YouTube senzacijom Nerminom Rapkićem, poznatim kao “Imperator FX”. Gromoglasna podrška navijača potaknula je Istenesa da dobije meč tehničkim nokautom u drugoj rundi.
View this post on Instagram
Turnir Hell Boxing Kings nastavlja dalje još jačim tempom. Sljedeće boksersko veče zakazano je za 1. decembar i obećava još više uzbuđenja uz dodatne mečeve i nastupe slavnih, uključujući i specijalne goste – legendarni rep duo AK26.
Srpska rijaliti zvijezda Filip Đukić i češki influenser Jan Svěcený odmjerit će snage u okršaju lake kategorije sa visokim ulozima. Tehnika Mađara Bozhidara Dzurova bit će testirana sirovom snagom Samuela Romana iz Rumunije. Bivši bugarski pilot i mišićava mašina Adrian Zurkov će se suprotstaviti češkom fitness influenseru i dizaču tegova Immaneuelu Adenubiju. Srbijanac Veljko Gligorić i Mađar Oláh Levente suočit će se u teškom meču. Kada je riječ o ženskoj kategoriji, Giulia Anghelescu izaziva Renátu Berki, a to definitivno obećava paklenu borbu.
View this post on Instagram
Ne propustite priliku da svjedočite revoluciji u boksu. Osigurajte svoje karte sada ili se uključite na YouTube prijenos uživo kako biste bili svjedoci sljedećeg nezaboravnog poglavlja gdje god da se nalazite.