Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

KUP BIH

Ivanković uoči Sarajeva pomalo strepi: Ne mogu reći da imamo krizu igre, ali se još tražimo

Blog Image

Bljesak.info

Fudbaleri Zrinjskog okreću se izazovu u Kupu Bosne i Hercegovine, gdje ih očekuje prvi meč četvrtfinala protiv Sarajeva. Mostarski tim sutra od 20:30 gostuje na stadionu “Asim Ferhatović Hase” i nada se pozitivnom rezultatu uoči revanša.

Šef stručnog štaba Zrinjskog, Mario Ivanković, svjestan je težine zadatka, ali ističe da će na teren poslati samo najspremnije igrače.

“Prvih 90 minuta, prvo poluvrijeme je sutra. Skoncentrisani smo na Sarajevo prije derbija, imamo nekih svojih problema sa povredama i virozom, tako da ćemo danas više znati o ekipi”, rekao je Ivanković, dodajući da ekipa još uvijek traži pravu formu:

“Sarajevo je željno pobjede i sve će učiniti da pobijede. Imaju iste namjere kao i mi. Ne mogu reći da imamo krizu igre, ali se još tražimo. Nadam se da ćemo se dizati iz utakmice u utakmicu.”

Duel Sarajeva i Zrinjskog jedan je od najzanimljivijih parova četvrtfinala Kupa BiH, a očekuje se borbena i neizvjesna utakmica na Koševu.

Slični članci