Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

TRANSFERI

Velež pronašao prvo pojačanje?

Blog Image

Čelnici Veleža aktivno rad na priprmi ljetnog prijelaznog roka.

Kako MeridianSportBH nezvanično saznaje Velež je zainteresovan za veznog fudbalera Tomčea Grozdanovskog.

Grozdanovski je trenutno član Sileksa i u sezoni za nama je ovaj defanzivni vezni fudbaler odigrao 19 utakmica u svim takmičenjima i ima jednu asistenciju. Radi se o igraču odličnih defanzivnih karatkeristika i sigurno je da bi bio veliko pojačanje za mostarski tim.

Karijeru je počeo u Kozufu, a igrao je još u Slovačkoj i Hrvatskoj. Prije Sileksa je bio član Rabotničkog. Velež nije jedini klub koji ga želi ovog ljeta pa nam ostaje da vidimo da li će zaigrati u Premijer ligi BiH.

Slični članci