Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

SLOBODA U PROBLEMIMA: Bivšem fudbaleru moraju isplatiti 28.000 KM

Blog Image

Disciplinska komisija Fudbalskog saveza BiH je na sjednici održanoj prije deset dana, 21. marta rješavala slučaj Denisa Mujkića, nekadašnjeg golmana Slobode i bivšeg reprezentativca BiH, kome će klub sa Tušnja morati isplatiti dugovanja od prije nekoliko godina.

Na osnovu člana 92. Disciplinskog pravilnika N/FS BiH donosi se odluka da Sloboda svom bivšem golmanu mora isplatiti 28.000 KM i to do 24. aprila 2017. godine.

Također, Tuzlaci su zahvaljujući prekršaju iz člana 111. Disciplinskog pravilnika Fudbalskog saveza BiH dužni isplatiti preostala finansijska dugovanja prema bivšem golmanu, a ukoliko to ne uradi na snagu stupa suspenzija.

Dakle, Slobodi bi moglo biti zabranjeno igranje prvenstvenih i Kup utakmica u nastavku takmičarske sezone. Denis Mujkić je u Slobodi proveo četiri godine, a još je igrao za Budućnost, Jedinstvo i Novi Pazar.

Slični članci