Kiša nije smetala sudionicima Dalmatinko Cupa 2017. da već u prvim utakmicama pokažu znanje. Na četiri terena, u Vranjicu, Dugopolju, Podstrani i Klisu, u sedam kategorija, maleni nogometaši i nogometašice pokazali su iznimnu kvalitetu nogometa. Naravno, uzbuđenja nije nedostajalo, a kao i uvijek bilo je tuge i radosti… Svečano otvaranje Dalmatinko cupa, u odličnom raspoloženju, održano je u Mall of Splitu.
Rezultati i strijelci utakmica odigranih u petak:
2004. godište, Klis
Grupa A
Solin – Union Podstrana 3-0 (Prkačin, Tiganj, Koretić)
Grupa B
Uskok – Val 1-3 (Balić/Kojadin, Avramović, Lemo)
Uskok – Split 0-7 (Nazor x2, Kukić x2, Kukoč, Ćuretović, autogol)
Grupa C
Hajduk – Omladinac Vranjic 9-0 (Vrcić x3, Kukavica x2, Blažević x2, Baturina, Petrović)
Hajduk – Jadran Neum 4-0 (Baturina, Đolonga, Blažević, Petrović)
Grupa D
Dalmatinac – Jadran KS 0-2 (Paštar, autogol)
Dugopolje – Jadran KS 4-2 (Cvitanović x2, Smodlaka, Balić/ Paštar, Bubić)
Dalmatinac – Dugopolje 3-1 (Jukić, Bojčić, Oršulić/ Smodlaka)
2005. godište, Dugopolje
Grupa A
Dalmatinac – Omladinac Vranjic 1-3 (Topić/ Vujnović, Maralić, Trogrlić)
Dalmatinac – Union Podstrana 3-3 (Bašić, Bolić x2/ Polić, Grčić, Cokarić)
Škabrnja – Omladinac Vranjic 2-0 (Brkić, Škaro)
Grupa B
Olimpija – Solin 6-1 (Pavlović, Trsan, Vilić, Pecijak x3/ Čulić)
Grupa C
Split – Solin II 7-0 (Radošević x2, Ribičić, Jurendić, Bajrić, Odžak, Roguljić)
Omladinac Visoko – Metković 1-3 (Alijagić/ Andačić x2, Ereš)
W – 2003, Dugopolje
Marjan – Vrčevo 3-1 (Šabašov x2, Domazet/ Smolić)
Vrčevo – Marjan 0-2 (Vlajčević x2)
2006. godište, Vranjic
Grupa A
Omladinac Vranjic – Olimpija A 0-0
Željezničar – Omladinac Vranjic 0-0
Grupa C
Olimpija B – Devetka 0-3 (Mehinović, Dumbović, Bilić)
Devetka – Union Podstrana 1-4 (Kardum/ Dragaš x3, Radić)
2007. godište, TTTS
Grupa A
Olimpija Crni – Split 0-0
Brda – Hašk 1-0 (Knezović)
Grupa B
Olimpija Bijeli – Spalato 0-4 (Pastar x2, Mikulić x2)
Union Podstrana – Spalato 6-0 (Ćurković, Budimir, Sućuraj, Ivanković, Milardović, Parlov)
Grupa D
Olimpija Zeleni – Dar 2-0 (Mandjuka, Trček)
2008. godište, Vranjic
Grupa A
Omladinac Vranjic – Olimpija A 2-0 (Alebić, Matković)
Dar – Omladinac Vranjic 0-1 (Vuković)
Grupa B
Omiš – Dugopolje 1-1 (Šaškor/ Bralić)
Grupa C
Trogir 1912 – Orkan 0-2 (Lozić x2)
Škabrnja – Trogir 1912 1-0 (Jurjević)
Orkan – Međugorje 4-0 (Gabrilo x2, Sudić, Lozić)
Grupa D
Olimpija B – Union Podstrana 0-2 (Markulić, Anić)
Talent – Union Podstrana 1-1 (Radić/ Dragičević)
2009. godište, Vranjic
Grupa A
Omladinac Vranjic – Spalato 0-3 (Paštar x2, autogol)
Olimpija A – Union Podstrana 2-0 (Drobnič, Ločnikar)
Omladinac Vranjic – Union Podstrana 3-3 (Duvnjak x2, Beriša/ Piteša, Gabrić, Matijević)
Grupa B
Talent – Pomak 3-0 (Božinović, Vučetić, Papić)
Brda – Talent 6-1 (Taslak x2, Alujević x2, Ćukušić, autogol/ autogol)
Grupa C
Olimpija B – Solin 0-0
Omiš – Solin 3-0 (Tafra x2, Šaškor)
Grupa D
Akademija Balarin – NŠ Mladinić 2-0 (Šemiga x2)
Brela – Akademija Balarin 4-2 (Radić x3, Blažević/ Bilić x2)
Međugorje – Brela 2-2 (Radić x2/ Bradvica, Bebak)