Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

ZANIMLJIV MEČ NA TUŠNJU: Remi Slobode i Kluba X

Blog Image

Ekipa Slobode danas je remizirala sa klubom X, ekipom koja je bila sastavljena od ponajboljih igrača Tuzlanskog kantona.

Susret je igran na Tušnju, a pratio ga je veliki broj gledalaca.

Ekipa X je povela u 8. minuti preko Kukića. Nakon toga Sloboda uspostavlja terensku inicijativu. To je rezultiralo poravnanjem, nakon sjajnog solo prodora Hodžića u 29. minuti. Sloboda nije dugo izdržala, te je klub X poveo u 39. minuti preko Mujkanovića.

VEZANI TEKST: Ovacije za Vedada Ibiševića na Tušnju

Drugo poluvrijeme je donijelo veliki broj izmjena i lošu i bezidejnu igru s obje strane. Ipak i u takvoj igri, Sloboda poravnjava preko Tandira u 58. minuti. Bio je to konačni rezultat ovog susreta.

Za klub X zaigrao i aktuelni bh. reprezentativac Samir Memišević, a sa klupe ih je bodrio još jedan Zmaj Vedad Ibišević koji je doživio velike ovacije navijača na Tušnju.

Sloboda: Erić, Beganović, Salihović, Mujkić, Đorđilović, Jahić, Đukić, Hodžić, Zilkić, Omerović, O. Stjepanović.

Klub X: Muminović, Mešić, Softić, Muratović, Mujagić, Memišević, Majdančić, Mujkanović, Salamović, Fazlić, Kukić.

U drugom dijelu trener Slobode Vlado Jagodić na teren je poslao ekipu: Hadžić, Ignjatović, Zukić, Salkić, Todorović, Hairlahović, Ordagić, Grahovac, Kalezić, Tandir, Smajić.

Treneri Kluba X Nevzet Hasanbašić i Zlatan Nalić izveli su slijedeći sastav: Lugavić, Čehajić, Huko, Kojić, Zulić, Kamerić, Barčić, Redžić, Bijedić, Mujić, Kikanović.

Slični članci