Belgijski mediji javljaju kako je bivši fudbalski reprezentativac BiH Ognjen Vranješ pozitivan na koronavirus.
Vranješ je sa Anderlechtom trebao u subotu odigrati prijateljsku utakmicu protiv Borussije Dortmund, međutim ista je u međuvremenu otkazana zbog koronavirusa.
U Anderlechtu je upravo Vranješ bio pozitivan, a iako nema simptome, morat će svejedno određeno vrijeme provesti u karantinu.
Bh. fudbaler se nakon povratka s posudbe nametnuo Vincentu Kompanyju kojem će svakako teško pasti njegovo odsustvo, ponajviše iz razloga što je već povrijeđeno nekoliko defanzivaca.




