Bh. veznjak i dugogodišnji reprezentativac Bosne i Hercegovine, Adi Nalić, više nije član holandskog Almerea, potvrđeno je za portal Sportske.ba.
Iako je imao važeći ugovor do 2026. godine, određene klauzule u ugovoru omogućile su mu prijevremeni raskid saradnje s klubom. Nalić je dres Almerea nosio sezonu i po, a glavni razlog njegovog odlaska leži u činjenici da je klub ove sezone ispao u drugu holandsku ligu.
U narednim danima očekuje se odluka o njegovoj novoj destinaciji.
Nalić je najdublji trag ostavio u Hammarbyu i Malmou, a sa Malmom je igrao i u Ligi prvaka. Za A reprezentaciju BiH ubilježio je devet nastupa.




