Disciplinska komisija NFSBiH održala je današnje zasjedanje na kojem je odlučivano o nekoliko aktuelnih pitanja, među kojima je i status trenera Željezničara Admira Adžema te fudbalera Marina Karamarka.
Njih dvojica su zbog isključenja na susretu protiv Veleža morali pauzirati po dvije utakmice, pa je do danas bilo neizvjesno hoće li imati pravo nastupa u derbiju 7. kola Premijer lige BiH protiv Borca, koji se igra u ponedjeljak od 21 sat na Grbavici.
Komisija je potvrdila da je suspenzija odrađena, pa će Adžem ponovo biti uz svoju ekipu kraj aut-linije, dok će defanzivac Karamarko biti u konkurenciji za tim.




