Fudbaleri Željezničara večeras igraju revanš susret prvog pretkola Konferencijske lige protiv Kopera.
Uoči utakmice oglasio se Admir Adžem, koji je pisao na Facebooku. Adžem je otkrio dvije želje.
– Znate onu pjesmu, imam jednu želju. Eh, ja danas imam dvije. Prva je da obradujemo i učinimo ponosnim stotine hiljada naših navijača koji nam šalju neviđenu energiju i ljubav… Druga, ne manje bitna za mene i moju porodicu. Da moja sestra uspješno prođe operaciju kičme u Turskoj i da ponovo živi bez strašnih bolova – napisao je Adžem.
Željezničar je u prvom susretu remizirao sa Koperom (1:1), ali su Plavi bili znatno bolji rival na terenu te postoji optimizam za prolazak dalje…




