Željezničar je danas doživio najteži poraz u derbijima, a nakon koševskih 4:0 navijači kluba s Grbavice puni su gorčine. Satima nakon utakmice traži se krivac za lošu igru i debakl u duelu s najvećim rivalom.
Odgovornost za neuspjeh i lošu igru plavih, preuzeo je trener Admir Adžem.
Kako saznaju Sportske.ba, Adžem je večeras ponudio ostavku, a Uprava Željezničara je odlučila da je usvoji. Dosadašnji trener tako neće više voditi ekipu, a još nije odlučeno ko će preuzeti tim u preostalim utakmicama sa Radnikom i Slogom.
Adžem je Željezničar vodio na 20 utakmica u svim takmičenjima u kojima je ostvario 7 pobjeda, 6 remija i 7 poraza.




