Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Anel Hebibović za Sportske: “Imamo jasan cilj i svaku utakmicu moramo ići na pobjedu”

Blog Image

Fudbaleri konjičkog Igmana debitanti u eliti bh. fudbala u drugom dijelu sezone su prvi put igrali u okviru 20. kola m:tel Premijer lige BiH pred svojim navijačima u eliti bh. fudbala pred prepunim tribinama Gradskog stadiona u Konjicu protiv sarajevskog Željezničara i više nego zasluženo slavili rezultatom 3:1.

Obratili smo se Anelu Hebiboviću, koji je prošao kompletnu Omladinsku školu FK Igman, iz koje je iznjedreno nekoliko sjajnih fudbalera. Kada je završio u mlađim kategorijama, prešao je u NK GOŠK iz Gabele, potom igrao za mostarski Velež, FK Sarajevo, FK Olimpik. Ovaj sjajni igrač je i kapiten konjičkog premijerligaša i daje puni doprinos svom matičnom klubu na terenu.

Pitali smo ga za ocjenu nakon velike pobjede nad najtrofejnijim klubom u BiH, sarajevskim Željezničarom.

„ Mislim da smo odigrali sjajnu utakmicu, kako taktički, tako i trkački i to nas je nagradilo na kraju i zasluženo smo pobijedili. Više nego sjajna atmosfera i ogroman užitak igrati kući pred svojim navijačima koji su nas podržavali do zadnjeg zvižduka, odužili sm im se na najbolji mogući način”, kazao je Anel Hebibović.

Otkrio je i očekivanja pred gostovanje u Trebinju.

„ Gostovanje u Trebinju će biti izuzetno teško, Leotar je pokazao da ima sjajnu ekipu i sigurno će sve dati od sebe, ali mi imamo jasan cilj i svaku utakmicu moramo ići na pobjedu, posebno protiv direktnih konkurenata„ riječi su Anela Hebibovića.

Ismet Nimanović

Slični članci