Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

NIŠTA SE NE PREPUŠTA SLUČAJ

Barbarez i Papac u Engleskoj: Gledali fudbalera koji može preporoditi vezni red Zmajeva!

Blog Image

FB

Selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine Sergej Barbarez i njegov pomoćnik Saša Papac danas su uživo pratili nastup Vitalyja Janelta, fudbalera engleskog Brentforda, koji bi uskoro mogao obući dres reprezentacije BiH!

Barbarez i Papac su se pojavili na stadionu Brentforda kako bi iz prve ruke vidjeli formu veznjaka koji već neko vrijeme privlači pažnju javnosti u BiH. Brentford je slavio pobjedu nad Brightonom 4:2, a Janelt je u igru ušao u drugom poluvremenu.

Janelt, koji ima bh. državljanstvo, već je iskazao spremnost da obuče dres Zmajeva, a današnji potez stručnog štaba samo potvrđuje ozbiljnu namjeru Nogometnog saveza da ga uključi u reprezentativne planove.

Njegove partije u Premier ligi ove sezone nisu prošle nezapaženo, a eventualni dolazak u redove BiH donio bi ogromno pojačanje u sredini terena.

Podsjetimo, Janelt ima 26 godina, igra na poziciji veznog, a za Brentford nastupa još od 2020. godine. Karijeru je započeo u Njemačkoj.

 

Slični članci