Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Bašić o Milošu Gigoviću: Kada želi, on je top sudija

Blog Image

FK Željezničar je održao press-konferenciju uoči derbija sa FK Sarajevo na kojoj se obratio trener Plavih Nermin Bašić.

Bašić je dobio interesantno pitanje o tome da je glavni sudija derbija Miloš Gigović.

– Ko god da bude sudio, želi da se dokaže. To je derbi gdje svi trebaju da budu dobri. On kad želi, on je top sudija. Želim da bude suđenje pošteno i da glavni akteri budu igrači. Oni su najbitniji tu uz navijače – odgovorio je Gigović.

VEZANI TEKST Bašić: Vidjet ćemo kako je ponuđena ostavka utjecala na ekipu, nije sve u parama, Sarajevo je favorit

– Znamo svi koliko je Sarajevo uložilo u posljednje dvije godine. Mislim da prave dobro stvari, doveli su mog kolegu slovenskog trenera, smatram ga veoma kvalitetnim i čovjekom i trenerom. Veoma mi je drago što je takav trener došao u BiH. Oni su do sada dali jedan gol više nego Željo. Nije sve u parama. Na kraju ćemo vidjeti gdje će ko završiti. Igraju na Koševu, jesu favoriti, mi imamo svoje računice. Želimo da budemo hrabri kao u prošlom derbiju. I mi se želimo priključiti gornjem dijelu tabele. Imamo svoje želje, vjeru. Znamo da možemo – najavio je trener Bašić.

Slični članci