Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Baždarevićev pomoćnik najavio minutažu za premijerligaške igrače

Blog Image

Član stručnog štaba “A” reprezentacije BiH Dragan Perić, potvrdio je da će susret sa Gibraltarom i Albanijom propustiti Danijel Miličević zbog povrede te najavio da će vjerovatno minutažu dobiti neki drugi igrači.

“Svi igrači su stigli. Nažalost, nećemo moći da računamo na Milićevića zbog povrede, ali tu su Duljević i Stevanović”, rekao je Perić.

Problema s povredom ima i Rade Krunić, ali je Perić rekao da će veznjak Empolija biti spreman za predstojeće utakmice.

On se osvrnuo i na utakmicu sa Gibraltarom.

“Bit ćemo agresivni od prve minute kako bismo došli do cilja. Zadovoljstvo je raditi sa ovim igračima, pogotovo mlađim i nadam se da će se nametnuti i da ćemo na njih računati i u budućnosti”, dodao je Dragan Perić.

Slični članci