Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Bh. reprezentativac uputio emotivnu poruku: Pokosio nas je virus, ali smo najjači kad je najteže

Blog Image

Golman bh. reprezentacije, Benjamin Burić, se putem društvenih mreža oglasio pred početak priprema rukometne reprezentacije BiH.

Našu reprezentaciju je pogodila pandemija koronavirusa, te selektor Šuman neće moći računati na veliki broj igrača.

Ovim povodom se oglasio i naš reprezentativni golman:

– Ništa ne može zamijeniti osjećaj kada obučeš dres reprezentacije svoje zemlje! Pred ovo okupljanje, pokosio nas je virus, ali dat ćemo sve od sebe da ova dva susreta odigramo najbolje što možemo i da dokažemo da smo najjači, kada je najteže! Istina, kod nas je uvijek najteže, ali uvijek iz toga gledamo da izvučemo maksimum, jer za BiH se igra srcem! – napisao je Burić.

Jučerašnji trening reprezentacije BiH je odgođen, jer su još dva igrača bila pozitivna na koronavirus.

RS BiH će zbog nastale situacije tražiti odgodu susreta s Njemačkom, koji se treba igrati 5. novembra.

Slični članci