Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Bivši fudbaler Sarajeva se emotivnim statusom oprostio od svog prvog trenera

Blog Image

Tužna vijest jutros je pogodila sve ljubitelje fudbala u BiH. Prestalo je kucati srce trener i velikog sportskog radnika Rešada Kulenovića, koji je “odgojio” vleliki broj fudbalera u svom Radniku iz Hadžića.

Među njima je i bivši napadač Sarajeva, Samir Šarić, koji se emotivnim statusom oprostio od svog prvog trenera.

“Čika Rešo. Zahvaliti dovoljno nikada ne mogu za sve što si mi dao i čemu si me naučio. Fudbalu, a posebno životu i ispravnim ljudskim vrijednostima. Ne samo mene već i mnoge prije mene generacije stasale u našem Radniku, čiji si i temelj i simbol i nesebični čuvar više od pola vijeka bio dragi naš Rešo upravo Ti. Slava Ti i laka crna zemlja. Uvijek ću te se s radošću sjećati i biti ponosan što sam bio Tvoj pionir i sugrađanin naših Hadžića čijem si ugledu i šarmu gradića neizmjerno mnogo davao kroz cijeli svoj život. Tvoj Samir2, napisao je Šarić.

Slični članci