Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Bivši igrač Željezničara pojačao Wislu iz Krakowa

Blog Image

Adi Mehremić novi je član kultnog poljskog kluba Visla iz Krakova.
Mehremić je potpisao ugovor na dvije godine i odmah se priključio novom klubu. U Vislu je došao iz Portugala, s referencama svestranog igrača, koji može uspješno igrati na bočnim i stoperskim pozicijama.

Mehremić je nedavno nosio dres Željezničara, a igrama u Portugalu skrenuo je pažnju asistenata Dušana Bajevića. Na njegovu žalost prije selektorovog spiska povrijedio se, pa je izostao poziv. Mehremić je ponikao u Radniku iz Hadžića. Uspješno je igrao još za Velež, te nekoliko inostranih klubova.

– Sretan sam potpisom za Wislu. Učinit ću sve da igrama pomognem da moj klub ostvari dobre rezultate. Visla je veliki klub, sa velikom reputacijom, ne samo u Poljskoj, već i u Evropi-, izjavio je za Sportske.ba Adi Mehremić.

Njegov je otac Hidajet prijeratni napadač Sarajeva, a nakon rata igrao je još za Turbinu, Velež, Jedinstvo…

(S.K.)

Slični članci