Ekipa Grenoblea je prije par sezona proživljavala teške trenutke. Klub je izbačen u amaterski rang takmičenja, finansijska situacija je bila loša. Klub se sada lagano vraća iz ponora.
Naime, klub kojeg je trenirao i naš bivši selektoor Mehmed Baždarević, večeras će igrati prvu utakmicu play offa za plasman u Ligue 2. Upravo je pod palicom našeg Meše Grenoble najbolje trenutke doživio u periodu od 2007. do 2010. godine kada su igrali u Ligue 1.
Protivnik Grenoblea ja 18-plasirana ekipa iz Ligue 2, tim Bourg Peronasa. Grenbole je play off izboro zauzevši treću poziciju u National league.
Meč je na rasporedu u 20:45, dok je revanš za četiri dana u Bourgu.




