Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Bivši reprezentativac BiH bio je hit trener, danas bi mogao dobiti otkaz

Blog Image

Bivši reprezentativac BiH Sergej Jakirović, koji je bilježio odlične rezultate sa Goricom, sada je pred otkazom.

Splitski potop od Hajduka (6:0) i samo dva boda u četiri utakmice u nastavku prvenstva, signal su za uzbunu, a za predsjednika kluba Nenada Črnka ide i ono u ovakvim situacijama neizbježno pitanje o povjerenju treneru Sergeju Jakiroviću. Črnko je bio jako ljut poslije splitskih 0:6, kazao je “da je Gorica u Splitu posramljena, ali i da je sve poklonila Hajduku”, no razgovore i odluke ostavio je nakon prospavane noći i za dane koji dolaze. Jučer pak ni on, ni niko iz kluba nisu bili raspoloženi za medijske istupe, ali isto tako obavljeni su razgovori njega i sportskog direktora Mindaugasa Nikoličiusa s trenerom Sergejom Jakirovićem, pišu Sportske novosti.

Treneru se zamjeraju pogreške u taktici (eksperiment s tri stopera, neiskusni igrači u sastavu…) i vođenju splitske utakmice, ali i ukupno stanje oko momčadi koja je upala u rezultatsku i psihološku krizu. Dojam je sa strane čak da svlačionica i Jakirović više nisu na istoj valnoj dužini, a ako je zaista tako, veliko je pitanje mogu li predsjednik i sportski direktor njemu i dalje dati povjerenje da vodi Goricu.

Slični članci