Close Menu
    Sportske.baSportske.ba
    • Naslovnica
    • Najnovije
    • Fudbal
      • Reprezentacija BiH
      • Premijer liga BiH
      • Niže lige
      • Ino fudbal
      • Omladinski fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Ostali sportovi
    • Magazin
    Sportske.baSportske.ba
    Home»Košarka»Bivši reprezentativac BiH kažnjen zbog kršenja policijskog sata
    Košarka

    Bivši reprezentativac BiH kažnjen zbog kršenja policijskog sata

    13.04.2020
    Facebook Twitter WhatsApp
    podijeli
    Facebook Twitter WhatsApp

    Bivši košarkaški reprezentativac Bosne i Hercegovine Ratko Varda imao je tokom policijskog sata problematičnu situaciju koja je značajno uticala na njegovo raspoloženje u izolaciji. Naime, Varda je dobio kaznu od strane policije, jer je, kako navodi, prao svoj automobil u garaži u sopstvenoj kući. Posle ovih riječi bivšeg asa crno-belih, oglasio se i MUP, koji je demantovao njegove navode.

    Tom prilikom Varda je otvorio vrata garaže, što je policajcima bilo dovoljno da se pojave ispred njegove kuće i napišu mu kaznu.

    Ogorčeni Varda je ovu situaciju podijelio sa pratiocima na Instagramu, uz dva snimka sa sigurnosne kamere iz garaže i ispred nje, na kojoj se vidi rasprava sa policajcima.

    - "Milicija trenira strogoću"... Kad meltretiranje pređe na viši nivo, kad poslije dva danau kući otvoriš garažu da opereš i usisaš auto, pojave se momci u plavom sa sve knjigom da mi pišu kaznu u mojoj garaži ispred moje kuće! - napisao je ogorčeni Varda.

    Ni tu nije mogao da sakrije ogorčenost zbog poteza policije, pa se pitao samo jedno.

    - I dok stojim u svojoj kući, tražiš mi ličnu kartu uz obrazloženje da ne smijem ni da očistim kola i da zatvorim garažu jer je "POLICIJSKI SAT". Još jednom da ponovim, ovo je zabrana kretanja, a očigledno ta zabrana kretanja se odnosi i na to da nemate pravo oprati i očistiti auto! Sramota dokle ovo maltretiranje ide i gdje je granica - napisao je Varda.

    Iz MUP demantuju Vardine navode i mole da ga poštuje propise.

    - Nažalost, dotični laže. Prao je vozilo izvan garaže i policijski službenici su ga, i pored toga, samo upozorili. Ministarstvo unutrašnjih poslova ga ovim putem moli da sljedeći put ostane kod kuće i poštuje mjere Vlade Republike Srbije - rečeno je u MUP-u za B92.

    ratko varda
    Prethodni članak“Majka mi je rekla da ću se vratiti u Manchester United”
    Sljedeći članak “Ponudili su mi 100.000 dolara da izgubim meč na Australian Openu”

    Povezani članci

    Džanan Musa vodio Dubai do prve pobjede protiv Partizana u finalu ABA lige

    05.06.2026

    Senzacija na Roland Garrosu! 114. igračica svijeta ušla u finale i već zaradila duplo više novca nego u cijeloj karijeri

    04.06.2026

    Šok u Prostejovu: Džumhura zaustavio 318. teniser svijeta

    04.06.2026

    Ruska tinejdžerka deklasirala Martu Kostjuk i ušla u finale Roland Garrosa

    04.06.2026
    Najnovije

    Dva autogola obilježila težak poraz Srbije u Meksiku! (VIDEO)

    05.06.2026

    Redsi okrenuli novu stranicu: Iraola vodi Liverpool u narednoj sezoni (VIDEO)

    05.06.2026

    Objavljen datum dženaze Edinu Avdiću, komemoracija će prvo biti održana u Beogradu

    05.06.2026

    Reprezentativci BiH oduševili specijalne goste na treningu

    05.06.2026
    Preporuka

    Miron Muslić stigao u BiH: “I ljudi su nafaka, a nafaku On daje”

    Dobra vijest iz St. Louisa: Dvojica manje na “bolovanju”, čeka se i treći

    Mario Cvitanović se oglasio nakon odlaska iz FK Sarajevo: Odlazim ponosan, sretan i uzdignute glave

    Zeljković optimističan nakon novog dogovora: Radovi na Nacionalnom stadionu u Zenici počinju već ove godine

    Sportske.ba
    Facebook Instagram YouTube
    • Naslovnica
    • Impressum
    • RSS
    • Pravila privatnosti
    • Uslovi korištenja
    © 2026 sportske.ba

    Unesite pojam i pritisnite Enter za pretragu. Pritisnite Esc za povratak.