Rukometaši Bosne dobili su još jedno pojačanje.
Ambiciozna uprava sarajevskog kluba vrijedno radi na jačanju igračkog kadra. Nakon što su stigli Harmandić, Mehinagić i Beširević, sada je saradnju sa Studentima dogovorio i Muhamed Zulfić.
Radi se o bivšem reprezentativcu koji igra na poziciji desnog krila, ponikao je upravo u Bosni, a kroz karijeru je igrao za nekoliko inostranih klubova.
Nema sumnje da će igrač Zulfićevog renomea biti veliko pojačanje za Bosnu.
Podsjetimo, Zulfić je za reprezentaciju BiH nastupao i na Svjetskom prvenstvu u Kataru.




