Doskorašnji veznjak Veleža, Dino Halilović, pronašao je novi klub – potpisao je ugovor sa saudijskim Al-Taijem, članom drugog ranga fudbala u Saudijskoj Arabiji.
Halilović, koji igra na poziciji zadnjeg veznog, prošlu sezonu je proveo u Mostaru, a rastanak sa Veležom dogodio se u junu ove godine.
Ovo će mu biti prvi angažman u Aziji, dok je do sada nastupao u Italiji, Hrvatskoj, Danskoj, Holandiji, Sloveniji i Bosni i Hercegovini.
U dresu Veleža odigrao je 62 utakmice, postigao osam pogodaka i upisao pet asistencija, te se upisao među bitnije igrače kluba u prethodnim sezonama.




