Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Bonucci predstavljen u Fenerbahčeu, oduševila ga Džekina gesta

Blog Image

Leonardo Bonucci (36) potpisao je ugovor do kraja sezone za Fenerbahče, objavio je turski nogometni prvoligaš.

“Iskusni branič nosit će dres Fenerbahčea do kraja sezone”, stoji u priopćenju za javnost istanbulske momčadi, koja je trenutno na vrhu turske Super lige. Bonucci dolazi u Fener iz berlinskog Uniona, čiji je dres nosio u prvom dijelu sezone. Prije Berlina igrao je za Juventus, Milan, Bari, Genou… “Ovo je vjerojatno moja posljednja sezona”, naveo je na Instagramu

Bonucci nije skrivao da je oduševljen gestom kapitena Fenerbahčea Edina Džeke.

“Jutros me zvao Džeko i pozvao me na doručak. On će me sam provesti po Istanbulu, a zajedno ćemo potražiti i moj novi dom. Razgovarat će i sa školom u koju idu njegova djeca da se i moja djeca priključe istoj. Džeko je učinio da već osjećam kako je on vođa ovog tima od prvog dana”, rekao je Bonucci.

Bonucci je u dresu italijanske vrste upisao 121 nastup postigavši osam golova. S Azzurrima je osvojio europski naslov na Euru 2020.

Slični članci