Noah Maksimilijan Pušić novi je fudbaler Borca, a u Banjaluku stiže iz redova holandskog Graafschapa.
Dvadesetogodišnji veznjak igra na poziciji centralnog veznog, a prošao je omladinsku školu slavnog Feyenoorda.
Pušić je potpisao dvogodišnji ugovor s Borcem, uz opciju produžetka saradnje na još jednu sezonu. Mladi fudbaler ističe da je spreman za novi izazov i da napornim radom želi izboriti svoje mjesto u ekipi.
– Za mene je ovo veliki korak u karijeri. Prvi put napuštam Holandiju, ali znam da je Borac klub koji daje priliku mladim igračima da se dokažu. Sada je sve na meni i želja mi je da napornim radom nametnem se stručnom štabu. Znam i da klub ima najviše ciljeve i želim pomoći ekipi da ih ostvari. Zahvalan sam ljudima iz kluba što su mi dali priliku da karijeru nastavim u Borcu – rekao je Pušić, rođen 20. septembra 2004. godine.




