Brazilski fudbaler Rodrigo Souza Nascimento, bit će novo pojačanje Veleža.
Ovaj veznjak doputovao je u BiH te se očekuje da ubrzo bude i zvanično predstavljen kao novo pojačanje Rođenih.
Ovaj 22-godišnjak posljednji angažman imao je u ekipi Criciuma u Brazilu. Za Nascimenta bit će ovo prvi angažman izvan Brazila, a odabrao je na kraju dolazak u BiH.
Podsjetimo, Velež naredne sedmice u srijedu 10. jula igra utakmicu Konferencijske lige protiv Inter Club d'Escaldes iz Andore na stadionu Grbavica.




