Nakon Gorana Sablića i Husrefa Musemića, u Premijer ligi BiH dogodio se još jedan trenerksi odlazak.
Nakon poraza od Borca, Marko Maksimović podnio je ostavku na mjesto trenera Posušja, a uprava kluba ekspresno je reagovala te prihvatila njegovu ostavku.
– Zahvaljujemo se treneru Maksimoviću i njegovom pomoćniku Damiru Memiševića za sve sto su uradili za nas klub, pamtit ćemo zajednički opstanak prošle sezone. Želimo Vam puno sreće i uspjeha u nastavku karijere, navodi se u saopštenju.




