Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Čapljina se ogradila od ispada Jovića: Očekuju ga najoštrije sankcije

Blog Image

Fudbaleri Jedinstva gostovali su kod Čapljine u 2. kolu Prve lige Federacije BiH.

Pobjedu Bišćana u sjenu je bacilo vrijeđanje Nike Jovića koji je tokom utakmice jednom od gostujućih igrača psovao “majku balijsku i nadolazeći Bajram”.

Tim povodm oglasili su se iz HNK Čapljina, a saopćenje ovog kluba Vam prenosimo u cjelosti.

– Utakmica 2.kola Prve lige FBiH između HNK “Čapljina” i NK “Jedinstvo” iz Bihaća odigrana je u subotu 18.08.2018 godine u kojoj je ekipa NK”Jedinstvo” ostvarila pobjedu 0:1 na kojoj im kao klub čestitamo.

Kako smo nakon utakmice saznali igrač HNK “Čapljina” Niko Jović je na ružan način vrijeđao igrača NK”Jedinstvo” navodno kao odgovor na vrijeđanje od strane igrača NK Jedinstva.

Godinama postojanja ,kroz klub je prošlo mnogo igrača, čije ime,nacionalnost,boja kose nije bila bitna ,nego igra,rezultat i zajedništvo,što potvrđuje i sastav današnje momčadi u kome su zastupljene sve nacionalnosti

Stoga se kao sportski klub ograđujemo od izjave igrača Jovića bez obzira na eventualne provokacije sa druge strane ,te se ispričavamo svima koji su ovim činom povrijeđeni,najoštrije osuđujemo ovakvo ponašanje pojedinaca, a prema našem igraču Joviću biti će određene najoštrije sankcije.

S poštovanje:

Upravni odbor HNK Čapljina!

Slični članci