Uprava Igokee na čelu sa generalnim menadžerom Igorom Dodikom i sportskim direktorom Vukom Radivojevićem vrijedno radi.
Iako play-off još nije završen, Igosi već pripremaju tim za sljedeću sezonu.
Na zvaničnoj stranici kluba iz Aleksandrovca objavljeno je kako je završen posao sa Jackijem Carmichaelom koji je odlučio ostati i staviti paraf na novi ugovor.
– Carmichael kao neizostavan element ovogodišnjeg uspjeha odlučio se na vjernost i novi potpis ugovora na dvije godine, potvrdio je Dodik.
Američki centar je u prosjeku bilježio 8.3 poena i 3.9 skokova po utakmici.




