Naš nekadašnji reprezentativac Eldar Ćivić upisao je svoj debi u dresu Baltike u susretu 1. kola Premijer lige Rusije protiv Dynamo Moskve.
Ćivić je u igru ušao u 52. minuti, kada je zamijenio Titkova i tako odigrao svoje prve minute u novom klubu.
Baltika je utakmicu iskoristila da uigra nove snage, a Eldarov nastup svakako predstavlja važan korak u njegovom povratku na međunarodnu scenu.

Batika je povela u ovom susretu 0:1 u 12. minuti preko Gila, a Dynamo je do boda stigao preko Caceresa u 48. minuti susreta.




