Matej Cvetanoski produžio je ugovor sa Željezničarom do 2027. godine, objavio je klub sa Grbavice.
Makedonski nogometaš stigao je prošlog ljeta na Grbavicu, na insistiranje Elvira Rahimića, bivšeg sportskog direktora. Interesantno je da tada Borac i Velež nisu pokazali interes za ovog igrača, iako im je ponuđen.
Cvetanoski se priključio pripremama Plavih i vrlo brzo izborio dres prvotimca. Postao je važan šaraf u plavoj mašini, a ove sezone pruža sjajne igre.
Željezničar ga je odlučio nagraditi boljim ugovorom. Makedonski 28-godišnji igrač koji je karijeru počeo u ekipi FK Makedonija Đorđe Petrov, ostaće na Grbavici sigurno do kraja sezone, ukoliko se u zimskoj pauzi ne pojavi klub koji bi bio spreman platiti odštetu. Saznajemo da ga Željo ne bi pustio za manje od 400.000 eura.




