Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Damir Mehidić: Hvala Sindikatu profesionalnih fudbalera!

Blog Image

Damir Mehidić napustio je redove tuzlanske Slobode. Na Arbitražnoj komisiji NS TK Mehidić je “dobio” Slobodu i sada ima čiste papire. Karijeru će najvjerovatnije nastaviti u redovima Aaraua, kluba koji se takmiči u drugoj ligi Švicarske.

Za rješenje spora sa Slobdom, Mehidić ističe zasluge Sindikata profesionalnih fudbalera.

“Sindikat profesionalnih fudbalera je velika stvar za igrače u BiH. Sada se imamo napokon nekome obratiti za savjete. Kada sam imao nedoumice, razgovarao sam sa predstavnicima Sindikata i dobio jako korisne savjete. Svi fudbaleri u BiH trebali bi biti dio Sindikata profesionalnih fudbalera”, rekao je za “Sportske.ba” Damir Mehidić.

Odlazak iz Slobode Mehidić nije želio posebno komentarisati. Na Tušnju je kako kaže, proveo mnogo lijepih trenutaka, došao kada je Sloboda igrala još u Prvoj ligi FBiH, a među “Crveno-crnim” zadržao se sve do septembra.

mehidic

“Sloboda će mi ostati u lijepom sjećanju i najljepše trenutke u karijeri doživio sam u tom klubu. Igrali smo u Prvoj ligi, vratili se u Premijer ligu, borili za naslov prvaka i trofej Kupa te izašli na evropsku scenu. Šteta je što u vitrine stadiona Tušanj nismo donijeli barem jedan trofej. Sada kada više nisam tu, Slobodi želim sve najbolje, da navijači ponovo na ljeto dožive evropske utakmice”, dodao je u razgovoru za “Sportske.ba” Damir Mehidić.

Mehidić se trenutno nalazi na pripremama sa Aarauom u Španiji.

(N.Selimović/Sportske.ba)

Slični članci