Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

De Bruyne dobio moćan poziv sa juga: Borio bi se za titulu i igrao Ligu prvaka

Blog Image

FOTO: UEFA

Napoli želi u ljetnom prijelaznom roku dovesti 33-godišnjeg veznjaka Kevina de Bruynea, kojemu 30. juna ističe ugovor s Manchester Cityjem u kojem je proveo deset godina, objavili su talijanski mediji.

De Bruyne je već objavio da napušta City, a u italijanski klub bi mogao doći kao slobodan igrač, bez odštete.

Belgijskog reprezentativca želi i Aston Villa, te klub iz američke MLS lige Chicago Fire.

Također, ima bogate ponude iz Saudijske Arabije, ali De Bruyne želi ostati u Europi, pišu italijanski mediji, dodajući kako su predstavnici Napolija već uspostavili kontakt s Belgijcem.

Napoli je prošle godine doveo trojicu nogometaša s iskustvom igranja u Premier ligi, Romelua Lukakua, Scotta McTominaya i Billyja Gilmoura, a sada bi htjeli i De Bruynea.

Nadaju se da će im u nagovaranju da se preseli u Napulj pomoći njegov reprezentativni suigrač Romelu Lukaku. Tri kola prije kraja Serie A Napoli drži prvo mjesto, ima tri boda više od Intera.

De Bruyne je u Manchester Cityju od augusta 2015. godine, te je s Građanima osvojio 16 trofeja, među kojima se ističu šest naslova u Premiershipu te Liga prvaka 2023. godine.

Za City je zabio 106 golova u svim natjecanjima, a u Premier ligi je imao 117 asistencija.

U historiji Premier lige samo je jedan igrač ispred njega kad su u pitanju asistencije, a to je Ryan Giggs, koji ih je skupio 162.

Slični članci