Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Delegacija saveza, članovi stručnog štaba te dva igrača se vratili u Sarajevo

Blog Image

Delegacija NS/FS BiH, članovi stručnog štaba „A“ reprezentacije te igrači Kenan Pirić i Ognjen Vranješ stigli su danas u Sarajevo čarter letom iz Fara.

Trener golmana Adnan Gušo se na aerodromu obratio predstavnicima medija:

„Preostale su nam još dvije teške utakmice i sve je u našim rukama. Potrebne su nam dvije pobjede za baraž. Nemam riječi za ono što se desilo na Kipru. I pored igre koja nije obećavala imali smo prednost od dva gola. U drugom poluvremenu smo odigrali jako slabo i bili smo kažnjeni. Protiv Gibraltara je bila evidentna razlika u kvalitetu. Imali smo sreće da ni Grci nisu napravili rezulat kakav su očekivali i još smo u igri za drugo mjesto.“

Reprezentacija BiH će do kraja kvalifikacija odigrati još dva susreta. Prvo će 7. oktobra dočekati Belgiju, dok tri dana poslije slijedi gostovanje u Estoniji.

Slični članci