Rukometašice tuzlanskog Jedinstva osvojile su prvo izdanje DIDO Cupa u Hadžićima.
Tuzlanke su u finalu bile bolje od domaćina RK Hadžići DG sa 36:30, dok je u utakmici za treće mjesto Ilidža savladala Goražde sa 30:29.
Za najbolju igračicu proglašena je Admira Zvekić iz Jedinstva, koja je ujedno i najbolji strijelac turnira, dok je golmanica Hadžića, Anisa Selimović najbolji golman.
Treba istaći da je turnir prošao u sjajnoj organizaciji RK Hadžići DG, koji su najavili da će turnir preći u tradicionalni, a trudit će se da poprimi i epitet međunarodnog.
Rezultati:
Polufinale:
Jedinstvo AR – Ilidža 30:19
Hadžići DG – Goražde H-M 26:18
za treće mjesto:
Ilidža – Goražde 30:29
FINALE:
Hadžići DG – Jedinstvo AR 30:36




