Dinamo je u prvoj utakmici play offa Lige prvaka izjednačio protiv Young Boysa na 1:1 u 39. minuti, a strijelac pogotka bio je Oršić na sjajnu asistenciju našeg Izeta Hajrovića.

Prethodni članakBivši fudbaler Zrinjskog potpisao za Hajduk
Sljedeći članak Rukometašice Katarine osvojile “Balathon Cup” u dvije kategorije



