Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Dinamo na korak od nove sjajne prodaje

Blog Image

Činilo se kako Dinamo čeka povratak Filipa Benkovića nakon ozljede kako bi učvrstio obrambeni dio s jednim od najboljih hrvatskih mladih stopera, ali Sportske novosti pišu kako ga neće dočekati. On je van stroja već neko vrijeme, još nije igrao ove sezone, no trebao je putovati s ekipom u Astanu na prvu utakmicu trećeg pretkola Lige prvaka.

Iako već nekom vrijeme trenira normalno neće zaigrati u Kazahstanu jer se navodno sprema njegov transfer u neku od liga petice. Već se dugo piše o interesu brojnih inostranih klubova za njega, a nije to ni čudo s obzirom da u mladoj dobi od samo 21 godine pokazuje sjajne i smirene igre na takvoj odgovornoj poziciji. Prošle godine bio je standardni član udarnih 11 i veliki dio osvajanja naslova.

Ranije su ga željeli neki klubovi iz Engleske, no Dinamo je tada za Benkovića bez problema odbio velikih 12 miliona eura što znači da bi cijena ovaj put mogla biti i veća. Sportske još pišu kako je nedavno najkonkretnija ponuda stigla od talijanskog Udinesea koji je nudio devet miliona eura, a nakon toga bi bila moguća i posudba u njihov bratski klub Watford, no moguće je da su sada i sami Englezi u igri.

Dinamo je priželjkivao 15 do 20 miliona eura, ali čini se kako će Modri jednostavno morati sniziti apetite jer u ovakvoj situaciji gdje je igrač često povrijeđen i bez kontinuiteta ne mogu dobiti pa bi možda mogli i požaliti za onom prvotnom ponudom iz Engleske. Prema Transfermarktu Benković vrijedi 11 milijuna eura i to je cifra oko koje će se vrtjeti odšteta, no trenutno nije poznato koji je klub favorit za dovođenje mladog stopera.

Slični članci