Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Đoković je možda završio nastup na Australian Openu

Blog Image

Prvi reket svijeta Novak Đoković možda je završio nastup na Australian Openu.

Podsjetimo, Nole je jutros, po srednjeevropskom vremenu, pobijedio Amerikanca Taylora Fritza u pet setova, a dobar dio meča igrao je povrijeđen.

Okliznuo se početkom trećeg seta i povrijedio kuk. Bez obzira na to hrabro se borio do kraja i upisao pobjedu.

Ipak, bez obzira na trijumf moguće je da ga nećemo gledati više na ovogodišnjem AO jer je povreda ozbiljnija nego što se činilo.

“Nisam se mogao kretati, rotirati, jedino sam mogao servirati. Znao sam da mi je jedino šansa da dobro serviram. U petom setu mi je bilo bolje, ali sad se ne osjećam tako. Čudan je osjećaj, mislim da je pukao mišić i ne znam da li ću igrati za dva dana”, rekao je Đoković za Eurosport poslije pobjede.

Đoković bi u osmini finala trebao igrati protiv Kanađanina Miloša Raonića.

Slični članci