Bosanskohercegovački fudbaler Semir Zeljković privremeno je napustio FK Sarajevo.
Zeljković je otišao u Uzbekistan, a karijeru će nastaviti u ekipi Bunyodkor. Riječ je o jednogodišnjoj posudbi.
Podsjetimo, Zeljković je tokom ljeta iz Veleža stigao u Sarajevo kao pojačanje, ali je dolaskom Simona Rožmana pao u drugi plan. Kako ima čvrst ugovor sa Sarajevom, koji traje do ljeta 2026. godine, Zeljković je odlučio tek privremeno napustiti Sarajevo i otići u Uzbekistan.




